Zimní byliny

V pondělí 10. 1. 2022 jsme se v oddělení pro dospělé opět sešli s bylinkářkou a terapeutkou paní Radmilou Malinovskou. Tentokrát jsme měli na programu vyprávění nejen o zimních bylinkách. Povídali jsme si o tom, co můžeme udělat pro to, abychom byli zdraví a spokojení, které potraviny nás prohřejí či ochladí, které bylinky si můžeme sami namíchat. Paní Malinovská doporučila k přečtení mnoho zajímavých knih z fondu naší i její knihovny. Podvečer proběhl opět v milé a neformální atmosféře a my se těšíme se na shledanou příště.

Zimní byliny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověZimní byliny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověZimní byliny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověZimní byliny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověZimní byliny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověZimní byliny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověZimní byliny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: