Žáci 1. stupně ZŠ Kaplická poprvé v knihovně

Ve čtvrtek 2. 2. 2023 poprvé navštívily naši knihovnu děti z 1. – 4. třídy ZŠ Kaplická se svými učitelkami. Děti si prošly celou knihovnu a byly překvapeny množstvím knih i pěkným zařízením, které v knihovně máme. Byly velmi pozorné. Vyzkoušely si také, jak se skenerem načítají výpůjčky do počítače. V oddělení pro děti se zdržely nejdéle, nejprve hádaly hádanky o zvířátkách a pak si prohlížely knihy. V knihovně se jim moc líbilo a přijdou zase v březnu.

Žáci 1. stupně ZŠ Kaplická poprvé v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověŽáci 1. stupně ZŠ Kaplická poprvé v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověŽáci 1. stupně ZŠ Kaplická poprvé v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověŽáci 1. stupně ZŠ Kaplická poprvé v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověŽáci 1. stupně ZŠ Kaplická poprvé v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověŽáci 1. stupně ZŠ Kaplická poprvé v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověŽáci 1. stupně ZŠ Kaplická poprvé v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověŽáci 1. stupně ZŠ Kaplická poprvé v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověŽáci 1. stupně ZŠ Kaplická poprvé v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověŽáci 1. stupně ZŠ Kaplická poprvé v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověŽáci 1. stupně ZŠ Kaplická poprvé v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověŽáci 1. stupně ZŠ Kaplická poprvé v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověŽáci 1. stupně ZŠ Kaplická poprvé v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověŽáci 1. stupně ZŠ Kaplická poprvé v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověŽáci 1. stupně ZŠ Kaplická poprvé v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověŽáci 1. stupně ZŠ Kaplická poprvé v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověŽáci 1. stupně ZŠ Kaplická poprvé v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověŽáci 1. stupně ZŠ Kaplická poprvé v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověŽáci 1. stupně ZŠ Kaplická poprvé v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověŽáci 1. stupně ZŠ Kaplická poprvé v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověŽáci 1. stupně ZŠ Kaplická poprvé v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověŽáci 1. stupně ZŠ Kaplická poprvé v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověŽáci 1. stupně ZŠ Kaplická poprvé v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: