Za trpaslíky do knihovny

Ve čtvrtek 20. 6. 2024 obsadili knihovnu trpaslíci. Proto jsme si pozvali odvážné malé hledače, aby knihovnu prošli a pomohli nám všechny mrňavé výtržníky najít. Nebylo to jednoduché, každý ze sedmi trpaslíků měl připravený zapeklitý úkol, který bylo nutné splnit. Děti pátraly po pohádkových postavách, luštily, hledaly rozdíly, určovaly jedovaté houby i poznávaly rostliny podle obrázku. Všichni trpaslíci byli zdárně nalezeni, úkoly splněny a malý hledači si tak vysloužili sladkou odměnu i titul „přítel trpaslíků“.

Za trpaslíky do knihovny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/18)Za trpaslíky do knihovny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/18)Za trpaslíky do knihovny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/18)Za trpaslíky do knihovny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/18)Za trpaslíky do knihovny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/18)Za trpaslíky do knihovny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/18)Za trpaslíky do knihovny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/18)Za trpaslíky do knihovny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/18)Za trpaslíky do knihovny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/18)Za trpaslíky do knihovny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/18)Za trpaslíky do knihovny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/18)Za trpaslíky do knihovny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/18)Za trpaslíky do knihovny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/18)Za trpaslíky do knihovny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/18)Za trpaslíky do knihovny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/18)Za trpaslíky do knihovny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/18)Za trpaslíky do knihovny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (17/18)Za trpaslíky do knihovny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (18/18)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: