Výtvarná a literární soutěž

Naše knihovna vyhlašuje již 19. ročník Výtvarné a literární soutěže s tématem „Můj radostný svět“.

Taky se vám zdá, jako bychom se poslední dobou málo radovali? Neprožíváme právě lehkou dobu, ale radost můžeme mít i z maličkostí. Třeba jsme byli na zajímavém místě o prázdninách, každý den chodíme na procházky s milovaným pejskem, rozkvetla nám hezká květina, někdo z vás vyhrál sportovní soutěž, jiná si pořídila nový účes, ti menší viděli krásnou a napínavou pohádku. Radost můžeme mít i z toho, že se máme rádi. Namalujte třeba i maminku, tatínka nebo celou rodinu, své oblíbené místo, kam rádi chodíte, vlastně opravdu cokoli, z čeho máte radost! A když všechny ty malé i větší radosti dáme na výstavě dohromady, vytvoříme společně RADOSTNÝ SVĚT!

Kdo nechce nebo neumí malovat, může nám o své radostné chvíli nebo zážitku také napsat příběh, povídku nebo básničku.

Soutěž je určena pro děti a mládež do 15 let včetně z Českého Krumlova a českokrumlovského regionu. Své práce zasílejte do oddělení pro děti českokrumlovské knihovny do 4. 11. 2022. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne 30. 11. 2022 od 16.00 hodin v Prokyšově sále.

Propozice

Výtvarná a literární soutěž

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: