Výstva soutěžních prací

Zveme vás na výstavu soutěžních prací z 18. ročníku Výtvarné a literární soutěže s tématem „Všechno lítá, co peří má (i nemá)“. Výstava probíhá v přední místnosti oddělení pro děti a v Rokokové chodbě od čtvrtka 25. 11. 2021 do úterý 4. 2. 2022 v provozní době oddělení pro děti.

Výstava soutěžních prací, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava soutěžních prací, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava soutěžních prací, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava soutěžních prací, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava soutěžních prací, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava soutěžních prací, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava soutěžních prací, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava soutěžních prací, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava soutěžních prací, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava soutěžních prací, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava soutěžních prací, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava soutěžních prací, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava soutěžních prací, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava soutěžních prací, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava soutěžních prací, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava soutěžních prací, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava soutěžních prací, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava soutěžních prací, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava soutěžních prací, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: