Výstava o Ukrajině

Zveme vás na malou fotografickou výstavu o Ukrajině a jejích památkách. Podtitul výstavy je „Možná ji tak neznáte, možná ji tak už neuvidíte“. Na 16 panelech je možné si prohlédnout památky a významné stavby celkem 14 největších ukrajinských měst. Některá z nich už kvůli válečné zkáze v této podobě asi neuvidíme. Výstava je přístupná zdarma v Rokokové chodbě v provozní době knihovny.

Výstava o Ukrajině, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava o Ukrajině, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava o Ukrajině, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava o Ukrajině, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava o Ukrajině, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava o Ukrajině, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava o Ukrajině, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava o Ukrajině, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava o Ukrajině, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava o Ukrajině, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava o Ukrajině, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýstava o Ukrajině, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: