Výprodej starších čísel časopisů

Přijďte si v provozní době studovny a čítárny vybrat z nabídky starších čísel několika desítek titulů vyřazených časopisů za symbolické ceny: 5 Kč/kus, Burda 20 Kč/kus. Výprodej trvá od pondělí 13. 2. do 28. 2. 2023.

Výprodej starších čísel časopisů, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýprodej starších čísel časopisů, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýprodej starších čísel časopisů, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýprodej starších čísel časopisů, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýprodej starších čísel časopisů, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVýprodej starších čísel časopisů, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: