Výprodej knih v oddělení pro děti

Nabízíme vám za symbolické ceny spoustu pěkných knížek v předsíni oddělení pro děti. Jedná se o výběr z beletrie i naučné literatury spíše pro děti školního věku, ale leccos si jistě vyberou i dospělí čtenáři. Knihy si můžete koupit za 2, 5 či 10 Kč podle stavu knih. Výprodej můžete navštívit v době, kdy je oddělení pro děti otevřeno pro veřejnost. Nabídka bude průběžně doplňována. Knížky se těší, že budou ještě moci někomu posloužit a potěšit ho!

Výprodej knih v oddělení pro děti, 30. 6. 2020Výprodej knih v oddělení pro děti, 30. 6. 2020Výprodej knih v oddělení pro děti, 30. 6. 2020Výprodej knih v oddělení pro děti, 30. 6. 2020Výprodej knih v oddělení pro děti, 30. 6. 2020

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: