Vyhlašujeme 20. ročník výtvarné a literární soutěže

Tématem letošního jubilejního 20. ročníku výtvarné a literární soutěže je „Cesta kolem světa za 80 dní“. Vydejte se, kam vás srdce povede. Může to být jakákoli země, kterou jste navštívili nebo byste ji rádi poznali, dokonce i fantastická země nebo země z pohádek. Můžete namalovat či popsat, jak tam lidé žijí, nakreslit nějaké zvířátko nebo člověka oblečeného podle místních tradic a zvyků. Můžete nakreslit přírodu, stromy, květiny, různé památky. Práce můžete odevzdávat v oddělení pro děti Městské knihovny v Českém Krumlově do pátku 10. 11. 2023 včetně.

Bližší informace můžete získat u paní Heleny Jelínkové (jelinkova@knih-ck.cz, 380716 385), knihovnice oddělení pro děti.

Propozice

Plakát

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: