Virtuální univerzita 3. věku – zimní semestr 2022

Městská knihovna v Českém Krumlově opět zahájila studium Virtuální univerzity 3. věku. Zimní semestr je věnován tématům „Etika jako východisko z krize společnosti“ a pokračování „Dějin odívání II“. Přejeme všem přihlášeným studentům úspěch při studiu a těšíme se na další setkání.

Virtuální univerzita 3. věku – zimní semestr 2022, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVirtuální univerzita 3. věku – zimní semestr 2022, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVirtuální univerzita 3. věku – zimní semestr 2022, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVirtuální univerzita 3. věku – zimní semestr 2022, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: