V souladu s přírodou

V úterý 7. 2. 2023 proběhla v knihovně beseda na téma „ V souladu s přírodou“. Opět jsme měli možnost přivítat u nás velmi milého hosta, kterým byla bylinkářka paní Radmila Malinovská. Dozvěděli jsme se o tom, jak obnovovat svou energii a sílu a jak pročistit své tělo i duši. Návštěvníci se zaujetím poslouchali zajímavé rady paní Malinovské a na konci přednášky si mohli zakoupit léčivé produkty, které si paní bylinkářka sama zhotovuje. Moc děkujeme paní Malinovské, že jsme s ní mohli strávit opravdu příjemný večer a těšíme se na další setkání.

V souladu s přírodou, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověV souladu s přírodou, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověV souladu s přírodou, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověV souladu s přírodou, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověV souladu s přírodou, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověV souladu s přírodou, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověV souladu s přírodou, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověV souladu s přírodou, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověV souladu s přírodou, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověV souladu s přírodou, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověV souladu s přírodou, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověV souladu s přírodou, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověV souladu s přírodou, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověV souladu s přírodou, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověV souladu s přírodou, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověV souladu s přírodou, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověV souladu s přírodou, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověV souladu s přírodou, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověV souladu s přírodou, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověV souladu s přírodou, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověV souladu s přírodou, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověV souladu s přírodou, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověV souladu s přírodou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: