Tvořivá dílna a výstavka dekorací ze starých knih

V úterý 3. 10. 2023 jsme se v rámci Týdne knihoven pustili do tvoření dekorací z vyřazených knih. Vytvořili jsme anděla, několik ježků a květin. Udělejte si chvilku času a přijďte si poskládat vlastní výrobek. Na oddělení pro dospělé se vám rádi budeme věnovat ještě ve čtvrtek 5. 10. 2023 od 8.00 do 18.00 hodin.

Tvořivá dílna a výstavka dekorací ze starých knih, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/13)Tvořivá dílna a výstavka dekorací ze starých knih, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/13)Tvořivá dílna a výstavka dekorací ze starých knih, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/13)Tvořivá dílna a výstavka dekorací ze starých knih, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/13)Tvořivá dílna a výstavka dekorací ze starých knih, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/13)Tvořivá dílna a výstavka dekorací ze starých knih, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/13)Tvořivá dílna a výstavka dekorací ze starých knih, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/13)Tvořivá dílna a výstavka dekorací ze starých knih, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/13)Tvořivá dílna a výstavka dekorací ze starých knih, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/13)Tvořivá dílna a výstavka dekorací ze starých knih, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/13)Tvořivá dílna a výstavka dekorací ze starých knih, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/13)Tvořivá dílna a výstavka dekorací ze starých knih, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/13)Tvořivá dílna a výstavka dekorací ze starých knih, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/13)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: