Tvoření ke dni maminek

Ve čtvrtek 9. 5. 2024 se na pobočce Mír konalo tvoření ke dni maminek. Děti i někteří rodiče si pod vedením naší lektorky Katky vyrobili lucerničku a ozdobili srdíčko z drátku korálky pro své milované. Všichni byli moc šikovní a určitě dárky udělají velkou radost.

Tvoření ke dni maminek, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/25)Tvoření ke dni maminek, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/25)Tvoření ke dni maminek, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/25)Tvoření ke dni maminek, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/25)Tvoření ke dni maminek, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/25)Tvoření ke dni maminek, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/25)Tvoření ke dni maminek, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/25)Tvoření ke dni maminek, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/25)Tvoření ke dni maminek, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/25)Tvoření ke dni maminek, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/25)Tvoření ke dni maminek, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/25)Tvoření ke dni maminek, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/25)Tvoření ke dni maminek, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/25)Tvoření ke dni maminek, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/25)Tvoření ke dni maminek, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/25)Tvoření ke dni maminek, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/25)Tvoření ke dni maminek, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (17/25)Tvoření ke dni maminek, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (18/25)Tvoření ke dni maminek, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (19/25)Tvoření ke dni maminek, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (20/25)Tvoření ke dni maminek, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (21/25)Tvoření ke dni maminek, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (22/25)Tvoření ke dni maminek, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (23/25)Tvoření ke dni maminek, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (24/25)Tvoření ke dni maminek, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (25/25)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: