Svatý Ján a tradice s tím spojené

V pondělí 27. 5. 2024 jsme v oddělení pro dospělé opět přivítali bylinkářku a terapeutku paní Radmilu Malinovskou. Tématem již tradičního povídání byl svatojánský svátek a tradice s tím spojené. Připomněli jsme si, jaké byliny můžeme sbírat v létě a co vše z nich můžeme vyrábět a jak je používat v naší kuchyni, že harmonizovat své tělo a duši můžeme jídlem, vhodnou relaxací a celkovým postojem. Příjemné a poučné vyprávění bylo doplněno názornou ukázkou čerstvých bylin a květin. Paní Malinovské a našim milým návštěvníkům děkujeme za hezky strávený májový podvečer.

Svatý Ján a tradice s tím spojené, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/7)Svatý Ján a tradice s tím spojené, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/7)Svatý Ján a tradice s tím spojené, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/7)Svatý Ján a tradice s tím spojené, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/7)Svatý Ján a tradice s tím spojené, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/7)Svatý Ján a tradice s tím spojené, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/7)Svatý Ján a tradice s tím spojené, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/7)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: