Studenti VU3V na prohlídce zámeckého archivu

Čtvrteční dopoledne 10. 11. 2022 patřilo studentům Virtuální univerzity 3. věku (VU3V) a návštěvě zámeckého archivu v Českém Krumlově. Děkujeme paní Mgr. Hospaskové a jejím kolegům za vyčerpávající informace o uchovávání historických dokumentů a provedení depozitáři na zámku.

Studenti VU3V na prohlídce zámeckého archivu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověStudenti VU3V na prohlídce zámeckého archivu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověStudenti VU3V na prohlídce zámeckého archivu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověStudenti VU3V na prohlídce zámeckého archivu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověStudenti VU3V na prohlídce zámeckého archivu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověStudenti VU3V na prohlídce zámeckého archivu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověStudenti VU3V na prohlídce zámeckého archivu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověStudenti VU3V na prohlídce zámeckého archivu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověStudenti VU3V na prohlídce zámeckého archivu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověStudenti VU3V na prohlídce zámeckého archivu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověStudenti VU3V na prohlídce zámeckého archivu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: