Studenti VU3V absolvovali zajímavou komentovanou prohlídku

Studenti Virtuální univerzity 3. věku (VU3V) se rádi setkávají i mimo „studijní“ prostory učebny, tentokrát jsme ve středu 24. 4. 2024 vyrazili na další výstavu do Regionálního muzea v Českém Krumlově. Společně s kurátorkou výstavy Mgr. Vladimírou Podanou, jsme si prohlédli výstavu „Tenkrát na hranici“. Její poutavý výklad nás pohltil. K výstavě se pojí i doprovodné akce, výlety, přednášky a také křest knihy "Finanční stráž v Novohradských horách", který se koná ve čtvrtek 9. 5. u nás v knihovně. Doporučujeme tuto výstavu rozhodně navštívit a mnohokrát děkujeme.

Studenti VU3V absolvovali zajímavou komentovanou prohlídku, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/6)Studenti VU3V absolvovali zajímavou komentovanou prohlídku, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/6)Studenti VU3V absolvovali zajímavou komentovanou prohlídku, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/6)Studenti VU3V absolvovali zajímavou komentovanou prohlídku, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/6)Studenti VU3V absolvovali zajímavou komentovanou prohlídku, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/6)Studenti VU3V absolvovali zajímavou komentovanou prohlídku, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/6)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: