Studenti Virtuální univerzity 3. věku zahájili další semestr

Ve středu 27. 9. 2023 se poprvé po prázdninách sešla třída zkušených studentů Virtuální univerzity třetího věku. Shlédli jsme první přednášky dvou kurzů pro tento zimní semestr: Habsburkové bez trůnu a Každodenní život v barokních Čechách a na Moravě. Ještě máte možnost se k nám přidat na příští přednášce 11. 10. v 10.00 hodin. Buďte aktivní, pojďte se společně s námi vzdělávat zábavnou formou v příjemném inspirativním kolektivu.

Studenti Virtuální univerzity 3. věku zahájili další semestr, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/7)Studenti Virtuální univerzity 3. věku zahájili další semestr, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/7)Studenti Virtuální univerzity 3. věku zahájili další semestr, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/7)Studenti Virtuální univerzity 3. věku zahájili další semestr, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/7)Studenti Virtuální univerzity 3. věku zahájili další semestr, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/7)Studenti Virtuální univerzity 3. věku zahájili další semestr, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/7)Studenti Virtuální univerzity 3. věku zahájili další semestr, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/7)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: