Spojené království a EU: historie, současnost a budoucnost

Ve čtvrtek 24. 9. 2020 proběhla v naší knihovně velmi zajímavá a fundovaně podaná přednáška Mgr. et Mgr. Kryštofa Kruliše, Ph.D. o vztahu Spojeného království a EU, se zaměřením na brexit a související procesy v politice, ekonomice a společnosti Spojeného království. Zabrousil i do historie, aby objasnil mnohé kořeny současných událostí a jevů. Akce probíhala ve spolupráci s Asociací pro mezinárodní otázky.

Spojené království a EU: historie, současnost a budoucnost, 24. 9. 2020Spojené království a EU: historie, současnost a budoucnost, 24. 9. 2020Spojené království a EU: historie, současnost a budoucnost, 24. 9. 2020Spojené království a EU: historie, současnost a budoucnost, 24. 9. 2020Spojené království a EU: historie, současnost a budoucnost, 24. 9. 2020Spojené království a EU: historie, současnost a budoucnost, 24. 9. 2020Spojené království a EU: historie, současnost a budoucnost, 24. 9. 2020

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: