Slavnostní promoce studentek VU3V v Praze

V pondělí 20. 5. 2024 byl významný den pro tři studentky Virtuální univerzity třetího věku. V Praze na České zemědělské univerzitě, Provozně ekonomické fakultě  se zúčastnily slavnostní promoce. Za svoji píli byly oceněny Osvědčením o absolutoriu univerzity třetího věku „Svět okolo nás I.“  Blahopřejeme úspěšným studentkám Vlastě Grabcové, Heleně Matějčkové a Oldřišce Ševerové a na společné setkávání s Vámi i všemi ostatními v následujícím semestru se těší tutorka Michaela Miglová.

Slavnostní promoce studentek VU3V v Praze, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/5)Slavnostní promoce studentek VU3V v Praze, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/5)Slavnostní promoce studentek VU3V v Praze, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/5)Slavnostní promoce studentek VU3V v Praze, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/5)Slavnostní promoce studentek VU3V v Praze, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/5)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: