Školní rok pomalu končí

S koncem školního roku se u nás v knihovně konají i poslední akce a besedy pro školy. V úterý 13. 6. 2023 byli naposledy před prázdninami v oddělení pro děti žáci ze ZŠ Kaplická, pravidelní návštěvníci našich programů. Prožili hodinu plnou luštění a čtení a po zásluze byli také, ač již jsou „vyššího“ věku, pasováni na čtenáře. S některými se už po prázdninách neuvidíme, protože vycházejí ze školy, ale většina dětí k nám zase bude pravidelně přicházet. Již se na ně moc těšíme!

Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (17/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (18/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (19/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (20/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (21/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (22/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (23/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (24/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (25/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (26/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (27/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (28/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (29/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (30/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (31/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (32/33)Školní rok pomalu končí, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (33/33)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: