Seznámení s oddělením pro děti

V úterý 11. 1. 2022 a ve čtvrtek 13. 1. 2022 k nám do oddělení pro děti přišly dvě druhé třídy ze ZŠ Linecká. Částečně si tak nahradily nedokončenou Cestu do knihovny, kdy v první třídě mohly naši knihovnu navštívit jen jednou (jak dovolila epidemiologická situace). Děti se dozvěděly, co všechno naše oddělení pro děti nabízí a jak se můžou stát čtenáři knihovny. Luštili jsme tajenky doplňováním chybějících písmenek ve slovech a také jsme si přečetli napínavý úryvek z knihy Pavla Brycze Neboj se, vždyť máš česnek! Na konci návštěvy se děti mohly samy rozhlédnout a podívat se, jaké knihy tu pro ně máme připravené. Těšíme se na jejich další návštěvu!

Seznámení s oddělením pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověSeznámení s oddělením pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověSeznámení s oddělením pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověSeznámení s oddělením pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověSeznámení s oddělením pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověSeznámení s oddělením pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověSeznámení s oddělením pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověSeznámení s oddělením pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověSeznámení s oddělením pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověSeznámení s oddělením pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: