Setkání poroty soutěže Lesy a příroda kolem nás

V pondělí 11. 3. 2024 odborná porota vybírala výtvarné práce pro postup z našeho místního kola do krajského kola v Českých Budějovicích. Nebyl to snadný úkol, do soutěže bylo přihlášeno 296 prací. Již v průběhu března bude možnost si obrázky prohlédnout na výstavě v prostorách naší knihovny ve vstupní části oddělení pro děti. Vyhlášení vítězů místního kola bude ve středu 10. 4. 2024 od 16.00 hodiny v Prokyšově sále.

Setkání poroty soutěže Lesy a příroda kolem nás, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/3)Setkání poroty soutěže Lesy a příroda kolem nás, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/3)Setkání poroty soutěže Lesy a příroda kolem nás, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/3)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: