Setkání na téma samovyšetření prsu

V pondělí 13. 11. 2023 navštívila oddělení pro dospělé Mgr. Božena Košnerová  s přednáškou na téma samovyšetření prsu. Přítomné ženy se seznámily se správnou technikou samovyšetřování a měly možnost vyzkoušet si nahmatání bulky v modelu prsou. Více informací, seznam screeningových center s odkazy objednání na vyšetření a odbornou poradnu mohou ženy najít na webových stránkách www.mamo.cz. Informace a podporu lze získat na bezplatné Avon lince 800 546 546 každý všední den od 10.00 do 18.00 hodin.

Setkání na téma samovyšetření prsu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/9)Setkání na téma samovyšetření prsu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/9)Setkání na téma samovyšetření prsu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/9)Setkání na téma samovyšetření prsu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/9)Setkání na téma samovyšetření prsu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/9)Setkání na téma samovyšetření prsu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/9)Setkání na téma samovyšetření prsu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/9)Setkání na téma samovyšetření prsu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/9)Setkání na téma samovyšetření prsu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/9)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: