S Václavem Čtvrtkem za Rumcajsem do Jičína

S životem a dílem Václava Čtvrtka jsme se potkali v oddělení pro děti téměř symbolicky ve čtvrtek 19. 10. 2023. Ze Zubčic přijela velká skupina dětí a jejich učitelek z MŠ a ZŠ. S Rumcajsem a jeho rodinou jsme se podívali do pohádkového města Jičína. Vyprávěli jsme si o dětství Václava Čtvrtka, ve kterém se událo mnoho věcí, které byly také skoro pohádkové… Připomněli jsme si i další knížky a jejich hrdiny, které známe také z televizních večerníčků. Děti ze Zubčic musíme moc pochválit, byly výbornými posluchači. Těšíme se na příští setkání!

S Václavem Čtvrtkem za Rumcajsem do Jičína, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/13)S Václavem Čtvrtkem za Rumcajsem do Jičína, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/13)S Václavem Čtvrtkem za Rumcajsem do Jičína, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/13)S Václavem Čtvrtkem za Rumcajsem do Jičína, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/13)S Václavem Čtvrtkem za Rumcajsem do Jičína, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/13)S Václavem Čtvrtkem za Rumcajsem do Jičína, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/13)S Václavem Čtvrtkem za Rumcajsem do Jičína, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/13)S Václavem Čtvrtkem za Rumcajsem do Jičína, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/13)S Václavem Čtvrtkem za Rumcajsem do Jičína, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/13)S Václavem Čtvrtkem za Rumcajsem do Jičína, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/13)S Václavem Čtvrtkem za Rumcajsem do Jičína, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/13)S Václavem Čtvrtkem za Rumcajsem do Jičína, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/13)S Václavem Čtvrtkem za Rumcajsem do Jičína, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/13)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: