Ruská agrese proti Ukrajině a její kořeny

V úterý 25. 10. 2022 navštívil naší knihovnu milý host. Byl jím analytik Asociace pro mezinárodní otázky a specialista na politický, bezpečnostní a společenský vývoj na Ukrajině, v Polsku a Bělorusku, Mgr. Michal Lebduška. Návštěvníci se zaujetím poslouchali zajímavé povídání o současné problematice, týkající se ruské agrese a jejích kořenů. Během tohoto poutavého povídání  jsme měli možnost si uvědomit, že nelze brát válku na lehkou váhu, i když je od nás daleko. Na konci přednášky návštěvníci kladli otázky, díky nimž jsme se toho ještě více o tomto konfliktu dozvěděli. Děkujeme Mgr. Lebduškovi za to, že nám věnoval svůj drahocenný čas a těšíme se na další setkání. Doufáme, že to bude již v lepších časech.

Ruská agrese proti Ukrajině a její kořeny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRuská agrese proti Ukrajině a její kořeny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRuská agrese proti Ukrajině a její kořeny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRuská agrese proti Ukrajině a její kořeny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRuská agrese proti Ukrajině a její kořeny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRuská agrese proti Ukrajině a její kořeny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRuská agrese proti Ukrajině a její kořeny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRuská agrese proti Ukrajině a její kořeny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRuská agrese proti Ukrajině a její kořeny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRuská agrese proti Ukrajině a její kořeny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRuská agrese proti Ukrajině a její kořeny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRuská agrese proti Ukrajině a její kořeny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRuská agrese proti Ukrajině a její kořeny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRuská agrese proti Ukrajině a její kořeny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRuská agrese proti Ukrajině a její kořeny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRuská agrese proti Ukrajině a její kořeny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRuská agrese proti Ukrajině a její kořeny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRuská agrese proti Ukrajině a její kořeny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRuská agrese proti Ukrajině a její kořeny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: