Rozloučení před prázdninami

Tento týden vyvrcholila pravidelná spolupráce se ZŠ Kaplická. V pondělí 6. 6. 2022 oddělení pro děti navštívily ty nejstarší děti. Čtyři deváťáci již školu opouštějí a odcházejí do odborných učilišť. Tři chlapci a jedna dívka k nám chodili řadu let, poznali jsme je ještě jako malé žáčky. Poslední předprázdninové setkání se neslo v zábavném duchu, luštili jsme různé hádanky a všichni si vyrobili papírovou kočičku. V úterý 7. 6. 2022 nás navštívili šesťáci a ti si vyslechli vyprávění o Eduardu Petiškovi  a jeho knížkách. Všichni tito pravidelní návštěvníci dostali malý dárek – časopis Mateřídouška – a těšíme se opět na shledanou po prázdninách!

Rozloučení před prázdninami, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRozloučení před prázdninami, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRozloučení před prázdninami, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRozloučení před prázdninami, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRozloučení před prázdninami, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRozloučení před prázdninami, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRozloučení před prázdninami, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRozloučení před prázdninami, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRozloučení před prázdninami, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRozloučení před prázdninami, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRozloučení před prázdninami, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRozloučení před prázdninami, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRozloučení před prázdninami, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRozloučení před prázdninami, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRozloučení před prázdninami, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověRozloučení před prázdninami, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: