Reorganizace knihovního fondu

V týdnu od pondělí 4. 12. do pátku 8. 12. 2023 je pro veřejnost uzavřena hlavní budova knihovny (Horní 155). Důvodem uzavření je celková reorganizace knihovního fondu ve volném výběru v oddělení pro dospělé, čítající více než 26 000 svazků. Po reorganizaci bude knihovní fond přehlednější a věříme, že se v něm budou i naši čtenáři lépe orientovat.

Reorganizace knihovního fondu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/26)Reorganizace knihovního fondu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/26)Reorganizace knihovního fondu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/26)Reorganizace knihovního fondu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/26)Reorganizace knihovního fondu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/26)Reorganizace knihovního fondu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/26)Reorganizace knihovního fondu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/26)Reorganizace knihovního fondu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/26)Reorganizace knihovního fondu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/26)Reorganizace knihovního fondu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/26)Reorganizace knihovního fondu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/26)Reorganizace knihovního fondu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/26)Reorganizace knihovního fondu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/26)Reorganizace knihovního fondu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/26)Reorganizace knihovního fondu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/26)Reorganizace knihovního fondu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/26)Reorganizace knihovního fondu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (17/26)Reorganizace knihovního fondu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (18/26)Reorganizace knihovního fondu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (19/26)Reorganizace knihovního fondu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (20/26)Reorganizace knihovního fondu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (21/26)Reorganizace knihovního fondu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (22/26)Reorganizace knihovního fondu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (23/26)Reorganizace knihovního fondu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (24/26)Reorganizace knihovního fondu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (25/26)Reorganizace knihovního fondu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (26/26)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: