RC Krumlík na Míru

V pátek 19. 4. 2023 navštívily děti z RC Krumlík, stejně jako každý měsíc, pobočku na Míru. Pohádku O kůzlátkách, kdy děti ani nedutaly, jim tentokrát přečetla budoucí knihovnice Kristýnka. Dále jsme si povídali o jaru, o mláďatech, přečetli si několik básniček a pohádku Krtek a jaro. Děti si prohlédly spoustu knížek, nejvíce je zaujala kniha zvířecích zvuků. Nakonec si každý vyrobil svou berušku z papíru. Budeme se těšit zase příště.

RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (17/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (18/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (19/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (20/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (21/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (22/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (23/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (24/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (25/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (26/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (27/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (28/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (29/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (30/31)RC Krumlík na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (31/31)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: