První setkání se spisovatelem a jeho dílem

Děti z MŠ Plešivec II. navštívily ve dvou skupinách oddělení pro děti, aby se dozvěděly něco zajímavého o knížkách spisovatele Eduarda Petišky (ve středu 18. 5. 2022 a v pondělí 23. 5. 2022). Úspěšná byla málo známá pohádka o kocourku Peříčkovi, ale také zfilmovaný historicky první příběh slavného Milerova Krtečka Jak krtek ke kalhotkám přišel. S předškoláčky se zase sejdeme na začátku školního roku v říjnu, až se vydají na „Cestu do knihovny“.

První setkání se spisovatelem a jeho dílem, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPrvní setkání se spisovatelem a jeho dílem, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPrvní setkání se spisovatelem a jeho dílem, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPrvní setkání se spisovatelem a jeho dílem, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPrvní setkání se spisovatelem a jeho dílem, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPrvní setkání se spisovatelem a jeho dílem, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPrvní setkání se spisovatelem a jeho dílem, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPrvní setkání se spisovatelem a jeho dílem, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPrvní setkání se spisovatelem a jeho dílem, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPrvní setkání se spisovatelem a jeho dílem, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: