První akce letošního roku

V úterý 4. 1. 2022 jsme v oddělení pro děti přivítali žáky speciálních tříd ze ZŠ Kaplická. V programu Pohádková knihovna se děti seznámily s knihovnou, ve které většinou ještě nikdy nebyly. Četli jsme si básničky o zvířátkách a pak následovaly dvě pohádky se spoluúčastí dětí. S velkou chutí si zahrály zvířátka v pohádce O pejskovi, který zapomněl štěkat. A pak jsme si připomněli končící Vánoce pohádkou Zbyňka Malínského Vánoční vyzvánění. Devět dětí a s nimi pět dospělých (paní učitelky a paní asistentky) byli našimi prvními letošními hosty a určitě jsme se nesetkali naposledy, plánujeme již další návštěvu v knihovně na jaře.

První akce letošního roku, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPrvní akce letošního roku, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPrvní akce letošního roku, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPrvní akce letošního roku, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPrvní akce letošního roku, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPrvní akce letošního roku, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPrvní akce letošního roku, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPrvní akce letošního roku, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPrvní akce letošního roku, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPrvní akce letošního roku, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: