Promítání filmu a diskuse s Danielem Hermanem

V úterý 19. 4. 2022 jsme v knihovně přivítali bývalého ministra kultury Mgr. Daniela Hermana, který představil film „Hanin kufřík“ o holokaustu ve vztahu k rodině Bradyových. Pan Herman je synovcem Jiřího Bradyho, jednoho z protagonistů filmu. Po zhlédnutí velmi emotivního filmu, zpracovaného jako hraný dokument, se rozproudila diskuse, v rámci níž padla řada zajímavých otázek.

Promítání filmu a diskuse s Danielem Hermanem, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPromítání filmu a diskuse s Danielem Hermanem, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPromítání filmu a diskuse s Danielem Hermanem, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPromítání filmu a diskuse s Danielem Hermanem, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPromítání filmu a diskuse s Danielem Hermanem, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPromítání filmu a diskuse s Danielem Hermanem, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPromítání filmu a diskuse s Danielem Hermanem, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPromítání filmu a diskuse s Danielem Hermanem, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPromítání filmu a diskuse s Danielem Hermanem, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPromítání filmu a diskuse s Danielem Hermanem, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPromítání filmu a diskuse s Danielem Hermanem, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPromítání filmu a diskuse s Danielem Hermanem, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPromítání filmu a diskuse s Danielem Hermanem, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPromítání filmu a diskuse s Danielem Hermanem, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: