Promítání filmu a beseda se Stanislavem Motlem

Ve čtvrtek 26. 5. 2022 jsme v oddělení pro dospělé opět s radostí přivítali novináře a spisovatele Stanislava Motla. Dopoledne bylo věnováno dvěma přednáškám pro žáky ze ZŠ TGM. Připomněli si 80. výročí atentátu na říšského protektora Reinharda Heydricha a následné Heydrichiády. Dále shlédli film Kalvárie lidických letců. Žáci nešetřili otázkami a bylo patrné, že i dnes toto téma v podání pana Motla dokáže zaujmout. Večer se konala přednáška pro širokou veřejnost o osudové lásce Johanna Wolfgaga von Goethe (1749-1832) a Ulriky von Levetzow (1804-1899) s promítáním filmu z cyklu Osudové lásky – Goethe a Ulrika. Akci pořádalo Centrum pro pomoc dětem a mládeži ve spolupráci s naší knihovnou. Děkujeme panu Stanislavu Motlovi za poutavé vyprávění a našim milým návštěvníkům za příjemnou atmosféru.

Promítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDMPromítání a beseda se Stanislavem Motlem, zdroj: CPDM

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: