Proměny krajiny v mapách

V úterý 5. 4. 2022 jsme u nás v knihovně s tématem „Proměny krajiny v mapách“ přivítali Ing. Miluší Dolanskou, Ph.D., správkyni GIS města Český Krumlov a pořizovatelku územně analytických podkladů. Řeč byla o starých i současných mapách, krajině a jejím využívání, územním plánování apod. Prezentována byla i řada veřejně přístupných webových geoportálů s širokým množstvím informací. Povídání bylo velmi zajímavé, srdečné a návštěvníci kladli i řadu dotazů. Tak nad mapami zase někdy příště.

Proměny krajiny v mapách, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověProměny krajiny v mapách, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověProměny krajiny v mapách, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověProměny krajiny v mapách, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověProměny krajiny v mapách, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověProměny krajiny v mapách, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověProměny krajiny v mapách, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověProměny krajiny v mapách, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověProměny krajiny v mapách, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověProměny krajiny v mapách, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověProměny krajiny v mapách, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověProměny krajiny v mapách, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověProměny krajiny v mapách, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověProměny krajiny v mapách, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověProměny krajiny v mapách, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověProměny krajiny v mapách, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověProměny krajiny v mapách, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověProměny krajiny v mapách, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověProměny krajiny v mapách, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověProměny krajiny v mapách, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověProměny krajiny v mapách, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: