Prodej vyřazených knih a časopisů

Od pondělí 18. 3. do pátku 22. 3. 2024 od 10.00 do 18.00 hodin probíhá v Městské galerii (Horní 155) prodej vyřazených knih a časopisů z fondu knihovny za symbolické ceny. Výběr je široký, přijďte si vybrat!

Prodej vyřazených knih a časopisů, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/9)Prodej vyřazených knih a časopisů, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/9)Prodej vyřazených knih a časopisů, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/9)Prodej vyřazených knih a časopisů, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/9)Prodej vyřazených knih a časopisů, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/9)Prodej vyřazených knih a časopisů, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/9)Prodej vyřazených knih a časopisů, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/9)Prodej vyřazených knih a časopisů, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/9)Prodej vyřazených knih a časopisů, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/9)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: