Přes léto nezahálíme

Ačkoli letní měsíce vybízejí spíše k odpočinku, my v českokrumlovské knihovně nezahálíme. Nedávno proběhla výměna osvětlovacích těles v oddělení pro dospělé a aktuálně probíhá výměna části regálů a malování tamtéž. Je to další krok k příjemnějšímu a hezčímu prostředí pro naše čtenáře. Těšíme se na vaši návštěvu.

Přes léto nezahálíme, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/6)Přes léto nezahálíme, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/6)Přes léto nezahálíme, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/6)Přes léto nezahálíme, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/6)Přes léto nezahálíme, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/6)Přes léto nezahálíme, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/6)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: