Předvelikonoční návštěva na pobočce Mír

Ve čtvrtek 14. 3. 2024 navštívily knihovnu na Míru děti z RC Krumlík. Přečetli jsme si pohádku „Hrnečku, vař!“ z knihy „Povídej pohádku“ a leporelo „Dědo, kdy už budou Velikonoce“ od Jany Semelkové, trošku jsme si i zacvičili při veršované rozvičce o ptáčkách a nakonec si každý vyzdobil své papírové vajíčko. Těším se na další návštěvu.

Předvelikonoční návštěva na pobočce Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/18)Předvelikonoční návštěva na pobočce Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/18)Předvelikonoční návštěva na pobočce Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/18)Předvelikonoční návštěva na pobočce Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/18)Předvelikonoční návštěva na pobočce Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/18)Předvelikonoční návštěva na pobočce Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/18)Předvelikonoční návštěva na pobočce Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/18)Předvelikonoční návštěva na pobočce Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/18)Předvelikonoční návštěva na pobočce Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/18)Předvelikonoční návštěva na pobočce Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/18)Předvelikonoční návštěva na pobočce Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/18)Předvelikonoční návštěva na pobočce Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/18)Předvelikonoční návštěva na pobočce Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/18)Předvelikonoční návštěva na pobočce Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/18)Předvelikonoční návštěva na pobočce Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/18)Předvelikonoční návštěva na pobočce Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/18)Předvelikonoční návštěva na pobočce Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (17/18)Předvelikonoční návštěva na pobočce Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (18/18)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: