Předškoláci z Tavírny na pobočce Plešivec

Ve středu 7. 12. 2022 navštívili pobočku Plešivec předškoláci z MŠ Tavírna. Povídali jsme si o blížících se Vánocích, na které se už všichni moc těšíme, ale i o tom, co přijde po Štědrém večeru. Vyprávěli jsme si příběh o putování Kašpara, Melichara a Baltazara do Betléma. Mluvili jsme o tříkrálové koledě a vyzkoušeli jsme si, jestli bychom zvládli i my napsat nad dveře alespoň jedno písmenko. Nakonec jsme se vrhli do knížek a prohlédli si, co zajímavého se dá v knihovně najít a vypůjčit. Děti byly moc šikovné a pozorné. Už teď se těšíme na lednové setkání nad popletenými pohádkami.

Předškoláci z Tavírny na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPředškoláci z Tavírny na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPředškoláci z Tavírny na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPředškoláci z Tavírny na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPředškoláci z Tavírny na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: