Předškoláci na oddělení pro děti

Ve čtvrtek 4. 4. 2024 navštívili oddělení pro děti předškoláci z MŠ Za Nádražím. Povídali jsme si o tom, co všechno se dá v knihovně najít a dělat. Na úvod jsme zkusili poznat večerníčkové postavičky a najít knihy o nich. Důkladně jsme se seznamovali i s prací knihovníka, nejdřív jsme se snažili každému členu rodiny Knížkových nabídnout knížku, která by ho mohla zajímat, pak jsme si povídali o tom, co je potřeba s knihami udělat, než si je děti mohou u nás půjčit. Velkou atrakcí byla obrovská role balicí fólie, kterou postupně všechny děti zkusily zvednout. S pohádkou o skřítcích knižnících jsme si také připomněli, jak se s knihou správně zachází. Na závěr se všechny děti proměnily v knihovníky a vyzkoušely si, jak se půjčuje knížka ve výpůjčním programu. Věříme, že se dětem mezi knihami líbilo a těšíme se na jejich další návštěvu.

Předškoláci na oddělení pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/27)Předškoláci na oddělení pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/27)Předškoláci na oddělení pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/27)Předškoláci na oddělení pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/27)Předškoláci na oddělení pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/27)Předškoláci na oddělení pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/27)Předškoláci na oddělení pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/27)Předškoláci na oddělení pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/27)Předškoláci na oddělení pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/27)Předškoláci na oddělení pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/27)Předškoláci na oddělení pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/27)Předškoláci na oddělení pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/27)Předškoláci na oddělení pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/27)Předškoláci na oddělení pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/27)Předškoláci na oddělení pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/27)Předškoláci na oddělení pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/27)Předškoláci na oddělení pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (17/27)Předškoláci na oddělení pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (18/27)Předškoláci na oddělení pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (19/27)Předškoláci na oddělení pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (20/27)Předškoláci na oddělení pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (21/27)Předškoláci na oddělení pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (22/27)Předškoláci na oddělení pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (23/27)Předškoláci na oddělení pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (24/27)Předškoláci na oddělení pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (25/27)Předškoláci na oddělení pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (26/27)Předškoláci na oddělení pro děti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (27/27)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: