Poznáváme knihovnu

V úterý 1. 11. 2022 se děti z 2. stupně ZŠ Kaplická seznámily s naší knihovnou. Prošli jsme všechna oddělení včetně běžně nepřístupného oddělení zpracování fondu. Povídali jsme si i o správném zacházení s knihami. Myslíme si, že se dětem u nás líbilo a příští měsíc zase rády přijdou.

Poznáváme knihovnu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPoznáváme knihovnu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPoznáváme knihovnu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPoznáváme knihovnu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPoznáváme knihovnu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPoznáváme knihovnu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPoznáváme knihovnu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPoznáváme knihovnu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPoznáváme knihovnu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPoznáváme knihovnu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPoznáváme knihovnu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPoznáváme knihovnu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: