Povídání o zajímavých knížkách s Radmilou Malinovskou

V pondělí 14. 3. 2022 jsme se v oddělení pro dospělé opět sešli s bylinkářkou a terapeutkou paní Radmilou Malinovskou. A protože je březen vyhlášen Měsícem čtenářů, povídali jsme si tentokrát o knihách převážně z fondu naší knihovny. Návštěvníci měli možnost dozvědět se, jaké knihy mohou proměnit naše myšlení a návyky, které nám zlepší zdraví a posílí naší osobnost a spokojenost, nebo nám spraví náladu, když jsme unavení a smutní. Paní Malinovské a našim milým návštěvníkům děkujeme za velmi příjemný večer a těšíme se opět na shledanou v knihovně.

Povídání o zajímavých knížkách s Radmilou Malinovskou, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPovídání o zajímavých knížkách s Radmilou Malinovskou, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPovídání o zajímavých knížkách s Radmilou Malinovskou, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPovídání o zajímavých knížkách s Radmilou Malinovskou, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPovídání o zajímavých knížkách s Radmilou Malinovskou, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPovídání o zajímavých knížkách s Radmilou Malinovskou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: