Pověsti našeho kraje pro ZŠ Křemže

Ve čtvrtek 19. 5. 2022 navštívila naší knihovnu 5. třída ze ZŠ Křemže, aby se seznámila s řadou krásných pověstí z Českokrumlovska. Protože se vždy snažím doplnit stávající program o pověsti přímo z místa, kde děti žijí, nebo z jeho nejbližšího okolí, byly to tentokrát pověsti vztahující se k nedaleké zřícenině Dívčímu Kameni. Jako takřka vždy měly velký ohlas pověsti o šumavských čarodějnicích. Děti byly pozorné a vše je zaujalo. Děkujeme za návštěvu!

Pověsti našeho kraje pro ZŠ Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPověsti našeho kraje pro ZŠ Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPověsti našeho kraje pro ZŠ Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPověsti našeho kraje pro ZŠ Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPověsti našeho kraje pro ZŠ Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPověsti našeho kraje pro ZŠ Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: