Pověsti našeho kraje

Velmi oblíbeným tématem námi nabízených programů pro školy jsou Pověsti našeho kraje. Mohou to být pověsti týkajícího se celého regionu – takže i ze Šumavy. Tentokrát si ale objednavatelé vybrali pověsti týkající se pouze Českého Krumlova. Děti se seznámí nejen s klasickými pověstmi, ale i s těmi, které píší současní spisovatelé. Program proběhl v únoru a březnu 2023 celkem čtyřikrát pro školní třídy ze ZŠ Linecká a ZŠ Kaplická. Na fotografiích jsou žáci ze 4.A ZŠ Linecká.

Pověsti našeho kraje, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPověsti našeho kraje, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPověsti našeho kraje, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPověsti našeho kraje, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPověsti našeho kraje, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPověsti našeho kraje, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPověsti našeho kraje, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPověsti našeho kraje, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: