Porota výtvarné soutěže

V pondělí 14. 11. 2022 se po dvou letech opět v plném obsazení sešla porota výtvarné části naší soutěže vyhlášené letos na téma MŮJ RADOSTNÝ SVĚT. Členy poroty byli výtvarníci Lenka Kohoutková, Jindra Čapek a Karel Hrubeš. Letos neměli rozhodování lehké, vybírali z více než dvou set obrázků a úroveň zvláště nejstarší věkové kategorie (vyšší stupeň základních škol a gymnázia) byla velmi vysoká. Rozhodnutí poroty se zúčastnění autoři a jejich školy dozvědí v tomto týdnu. Všechny bude čekat slavnostní vyhlášení vítězů ve středu 30. 11. 2022 v Prokyšově sále, na které zveme všechny příznivce dětské výtvarné činnosti!

Porota výtvarné soutěže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPorota výtvarné soutěže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPorota výtvarné soutěže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPorota výtvarné soutěže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPorota výtvarné soutěže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPorota výtvarné soutěže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPorota výtvarné soutěže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPorota výtvarné soutěže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPorota výtvarné soutěže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPorota výtvarné soutěže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPorota výtvarné soutěže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPorota výtvarné soutěže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPorota výtvarné soutěže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPorota výtvarné soutěže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPorota výtvarné soutěže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPorota výtvarné soutěže, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: