Pohádky o zvířátkách

Ve čtvrtek 11. 4. 2024 ráno nás v oddělení pro děti potěšila návštěva nejmenších dětí ze ZŠ Kaplická. Společně jsme si zahráli dvě pohádky o zvířátkách – Jak kohoutek se slepičkou udělali dobrý skutek a O štěňátku, které zapomnělo štěkat. Malí návštěvníci také poznávali zvuky zvířat domácích, z naší přírody, ale i exotických. Společně nám bylo opravdu veselo!

Pohádky o zvířátkách, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/16)Pohádky o zvířátkách, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/16)Pohádky o zvířátkách, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/16)Pohádky o zvířátkách, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/16)Pohádky o zvířátkách, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/16)Pohádky o zvířátkách, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/16)Pohádky o zvířátkách, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/16)Pohádky o zvířátkách, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/16)Pohádky o zvířátkách, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/16)Pohádky o zvířátkách, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/16)Pohádky o zvířátkách, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/16)Pohádky o zvířátkách, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/16)Pohádky o zvířátkách, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/16)Pohádky o zvířátkách, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/16)Pohádky o zvířátkách, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/16)Pohádky o zvířátkách, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/16)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: