Podzimní byliny

V pondělí 10.  10. 2022 nás v oddělení pro dospělé opět navštívila bylinkářka a terapeutka paní Radmila Malinovská. Podzim je tady, a proto nám paní Malinovská povyprávěla o podzimních bylinách, které nám mohou v tomto období pomoci, jak si udržet veselou mysl a mnoho dalších zajímavých věcí. Z těchto našich setkání vznikla velice příjemná tradice, v které budeme rádi pokračovat.

Podzimní byliny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPodzimní byliny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPodzimní byliny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPodzimní byliny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPodzimní byliny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPodzimní byliny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPodzimní byliny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPodzimní byliny, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPodzimní byliny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: