Podzimní byliny

V úterý 7. 11. 2023 navštívila oddělení pro dospělé opět bylinkářka a terapeutka paní Radmila Malinovská. Tentokrát byly tématem povídání podzimní a zimní byliny. Mimo jiné jsme se dozvěděli, jak připravit naše tělo i mysl na zimní období. Jako vždy se podvečerní povídání paní Malinovské neslo v příjemné atmosféře a dobré náladě. Velice nás těší, že si cestu na vyprávění nejen o bylinkách našly i nové tváře. Návštěvnice si prohlédly výstavku knih z fondu knihovny s tématem léčivých bylin a měly možnost zakoupit si léčivé produkty z dílny paní Malinovské. Všem zúčastněným děkujeme za příjemně strávený podvečer.

Podzimní byliny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/9)Podzimní byliny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/9)Podzimní byliny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/9)Podzimní byliny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/9)Podzimní byliny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/9)Podzimní byliny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/9)Podzimní byliny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/9)Podzimní byliny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/9)Podzimní byliny, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/9)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: