Po stopách archeologických památek Kaplicka

V pondělí 26. 9. 2022 jsme se s archeologem Mgr. Martinem Nechvílem vydali proti proudu času za známými i méně známými archeologickými památkami Kaplicka. Při společném putování jsme navštívili a pokusili se odhalit roušku minulosti u Blanska, Hradišťského vrchu u Kaplice, hradu Sokolčí, mohylové pohřebiště u Malče či hradiště u Chlumu.

Po stopách archeologických památek Kaplicka, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPo stopách archeologických památek Kaplicka, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPo stopách archeologických památek Kaplicka, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPo stopách archeologických památek Kaplicka, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPo stopách archeologických památek Kaplicka, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPo stopách archeologických památek Kaplicka, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPo stopách archeologických památek Kaplicka, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPo stopách archeologických památek Kaplicka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: