Po stopách archeologických památek Českokrumlovska

Ve čtvrtek 24. 2. 2022 jsme společně s archeologem Mgr. Martinem Nechvílem poodhalili u nás v Městské knihovně roušku minulosti známých i méně známých památek českokrumlovského regionu. Při společném putování jsme navštívili středověký hrad v Českém Krumlově, kultovní Vraný vrch, rýžoviště zlata u Netřebic či mohylové pohřebiště u Zahrádky a díky nejnovějším poznatkům archeologie byli posluchači obohaceni o zajímavé informace. Děkujeme příznivcům knihovny za hojnou účast a těšíme se na příští setkání.

Po stopách archeologických památek Českokrumlovska, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPo stopách archeologických památek Českokrumlovska, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPo stopách archeologických památek Českokrumlovska, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPo stopách archeologických památek Českokrumlovska, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPo stopách archeologických památek Českokrumlovska, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPo stopách archeologických památek Českokrumlovska, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPo stopách archeologických památek Českokrumlovska, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPo stopách archeologických památek Českokrumlovska, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPo stopách archeologických památek Českokrumlovska, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPo stopách archeologických památek Českokrumlovska, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPo stopách archeologických památek Českokrumlovska, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPo stopách archeologických památek Českokrumlovska, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPo stopách archeologických památek Českokrumlovska, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPo stopách archeologických památek Českokrumlovska, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPo stopách archeologických památek Českokrumlovska, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: