Pepík Ševců a jeho kamarádi

V pondělí 14. 3. 2022 se děti z MŠ Tavírna setkaly v oddělení pro děti s Pepíkem Ševců a jeho kamarády. Dnes už nejsou obrázky a knížky Josefa Lady tak známé, jako ještě před 20 lety. Pro některé z malých návštěvníků to bylo možná první setkání s kocourkem Mikešem, Bubáčkem a Pulcem či liškou Kmotrou. Malí návštěvníci se dozvěděli i různé zajímavosti o životě dětí na vsi před 100 lety i o samotném malíři a spisovateli Ladovi. Děti byly velmi pozorné a třeba to pro ně byl i podnět prohlédnout si některou knížku třeba po babičce a užít si stále krásné a veselé obrázky i příběhy ze starých časů.

Pepík Ševců a jeho kamarádi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPepík Ševců a jeho kamarádi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPepík Ševců a jeho kamarádi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPepík Ševců a jeho kamarádi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPepík Ševců a jeho kamarádi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPepík Ševců a jeho kamarádi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPepík Ševců a jeho kamarádi, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: