Pepík Ševců a jeho kamarádi

Ve čtvrtek 25. 4. 2024 nás navštívily děti z MŠ Vyšehrad na vyprávění o příhodách kocourka Mikeše a jeho přátel. Při prohlížení obrázků Josefa Lady se dozvěděly i řadu zajímavostí o životě dětí na venkově na přelomu 19. a 20. století. Také už vědí, že pan Lada nenapsal jen Mikeše, ale i řadu dalších krásných knížek. Děti byly velmi pozorné a za odměnu nakonec zhlédly příběh ze série večerníčků o tom, jak Mikeš s Pašíkem byli na mnichovické pouti.

Pepík Ševců a jeho kamarádi, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/5)Pepík Ševců a jeho kamarádi, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/5)Pepík Ševců a jeho kamarádi, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/5)Pepík Ševců a jeho kamarádi, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/5)Pepík Ševců a jeho kamarádi, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/5)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: